+ admins

9. dubna 2011 v 15:32 | the lizz. & caitlin.
stručně o Caitlin: nejsem normální, fakt ne. vypadám jak absolutní kretén a blázen dohromady a nemám přátele. nechtějte mne poznat blíž, měli by jste deprese. zbožňuju fakt hodně věcí - čaj, boty na podpatku, kreslení, focení, svůj mobil, maminku, čokoládu, motorky, čivavy a hlavně PRAHU♥ a pak ještě hodně věcí, ale už nevím :D. nesnáším snad všechno, nejvíc asi malé děti, týrání, drogy, namyšlenost a všechno okolo toho, svého otčíma, lidi co odcuzují podle zevnějšku - mohla bych pokračovat do nekonečna. jsem v pubertě, ale i tak už vím co je to život, opravdu, zkušeností mám až moc.

má funkce na DD?
starám se jak o administrativní věci uvnitř blogu, tak i o dělání designů a hlídání jejich eventuálního kopírování - proto vás už teď varuju - nepřežili by jste, jsem totiž zlá a hnusná čarodějnice, co vám zničí život - pokud budete kopírovat.
stručně o the lizz.: malej vtipnej a drzej fracek.
jsem přátelská. sporstá. drzá. vtipná. povrchní.
smějící se. splachovací. dlouhovlasá. divná.
a fakt nejsem milá, hodná a namyšlená.
miluju focení, kreslení, vjhgjhj ( jeden tamten) ,
pocit, když vím že mě kluk chce, květinovaný boty,
spamování fotek:'D , pokecy s caitlin , HOKEJ!,
oceláře.
nesnáším slávii & vítkovice .
a NESNÁŠÍM KDYŽ NĚKDO KOPÍRUJE.

má funkce na DD?
starám se o blog, píšu články, dělám grafiku, piplám se v nastavení , stěžuju si na každý detail, dělám designy, odpovídám na komentáře a tak všeobecně všecko :)

Stručně o Bebey: Co o mě chcete vědět, to se nedozvíte..Jsem prostě trhlá a fakt pořádně piclá na palici :DD Prosím nedivte se, že můj druhý domov se nazýva psychiatrie :DD. Můj první je tady :). A dostáváme se k tomu, že miluju blogy..nesnáším kopírky...bych se jim nejradši vyblula do výstřihům (opačnému pohlav..jinam :DD)..Je mi 15..takže žiju na světě 15 let, kdo nechápe :DD :)...
Má funkce na DD? Tvorba designů a ostatní grafiky. Popřípadě tvorba layoutů na tento blog..;)
 


Komentáře

1 Sush Sush | Web | 10. dubna 2011 v 17:03 | Reagovat

O-O-Oceláři :DDDD ... uáááá :D <33... Třinec je nejlepší :DDD už tě musí asi sárt moje komentáře fanouškovské k Ocelářům :DDDD ... Slávie fuj :DDD !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.